|
|
Dowcipy Śmieszne Kawały - Witamy w serwisie Wcipy.pl |
|
Serwis Wcipy.pl jest najlepszym sposobem i miejscem aby poprawić sobie humor. Znajdziesz tutaj śmieszne kawały i dowcipy o Bacy, blondynkach, fąfarze, kobietach, babie, studentach, teściowych a także czarny humor, komentarze sportowe, listy i podania, ogłoszenia, rymy i wierszyki, wiersze na Walentynki, zagadki matematyczne, złote myśli, śmieszne nazwiska, śmieszne smsy i inne... Tylko dobry humor i najlepsze dowcipy, kawały w sieci! |
|
kuba22 |
Ewa Gromek
Wawrzyniec Kofta
Joanna Kutasiewicz
Agnieszka Łuczak
Ewa Laskowska
Adrian Hipis
Robert Rarytas |

|
4.31 |
| |
NAJWYŻEJ OCENIANE DOWCIPY I KAWAŁY |
mloda1556 |
Pani do Jasia:
- Jasiu, czy tata nadal odrabia za Ciebie lekcje?
- Nie... Ta ostatnia jedynka Go załamała. |

|
9.21 |
| |
Admin |
Nauczyciel napisał w dzienniczku uczennicy:
- Pańska córka Zosia jest nieznośną gadułą.
Nazajutrz dziewczynka przyniosła dzienniczek z adnotacją ojca:
- To pestka gdyby pan słyszał jej matkę! |

|
9.08 |
| |
piotreek10 |
Jest 5 koszyków. W każdym z nich jest 5 jabłek.
W jednym jabłku są 3 robaki. Każdy z nich przyprowadził do jabłka 4 młode. Ile jest robaków?
|

|
9.05 |
| |
virgusia85 |
Do Kowalskich przyjechała z wizytą babcia i pyta Pawełka:
- Wnusiu, dobrze się chowasz?
- Staram się. Ale mama i tak zawsze mnie w końcu znajdzie i wykąpie. |

|
9.04 |
| |
paula9521 |
Jaś i Małgosia na spacerze:
- Och kochany, nie potrafię opisać tego uczucia, które porusza moje wnętrze.
- Ze mną jest to samo. Nie powinniśmy byli popijać tych śliwek browarem. |

|
9.02 |
| |
|
puchatek |
- Cześć, jestem Darek. Pije od 20 lat. Przyszedłem tutaj, bo podobno rozwiązujecie problemy związane z alkoholem.
- Oczywiście. Powiedz nam, jak możemy Ci pomóc?
- Brakuje mi 1,50 zł. |

|
9.01 |
| |
Karmi_xD |
- Od przyszłego tygodnia przestanę pić.
- Akurat Ci wierzę. Mogę się założyć, że będziesz dalej pić.
- A o co się założymy?
- O pół litra wyborowej. |

|
8.93 |
| |
Daemon-k- |
Dzień dobry. To kontrola snu:
- Czy nie gryzie Cię mucha?
- Czy nie chodzi po Tobie pająk?
- Czy poduszka nie jest za twarda?
- Czy słodko Ci się śpi?
Dziękujemy za wypełnienie ankiety. Za pół godziny następna kontrola. |

|
8.93 |
| |
piechnik |
Przychodzi facet do pracy i pyta się:
- Mogę u pana pracować?
- Może pan a zna pan angielski?
- A po co mi angielski na polskiej budowie w Polsce?
- Pokaże panu po co.
Idą na budowę i facet woła:
- Łom dej!
- Co dej!?
- Łom dej!
- Gdzie dej!?
- Tu dej!
- OK! |

|
8.91 |
| |
justyna4566 |
Kasia zasypia na stojąco przed tablicą.
- Co robiłaś w nocy? - pyta nauczycielka.
- Stałam całą noc przed lustrem z zamkniętymi oczami.
- Ale po co?
- Chciałam zobaczyć jak wyglądam kiedy śpię. |

|
8.90 |
| |
|
agatunia88 |
Rozmawiają trzy blondynki w ciąży:
- Ja będę mieć chłopczyka.
- A ja dziewczynkę.
Nagle dwie blondynki pytają trzeciej:
- A Ty co będziesz mieć?
- Ja będę mieć pieska. |

|
6.66 |
| |
Admin |
Student nie zdał egzaminu, ponieważ nie potrafił wytłumaczyć różnicy między gospodarką socjalistyczną a kapitalistyczną.
- Nie martw się - pociesza go ojciec - jeden z moich kolegów potrafił wytłumaczyć tę różnicę i już z egzaminu nie powrócił... |

|
5.91 |
| |
borat |
W hotelowym basenie pływa blondynka, ale nagle straciła majtki. No cóż tu zrobić... Wychodzi z basenu i chwyta pierwsza lepszą tabliczkę i wybiega do hotelu. Po drodze zbiera się tłum i blondynka wykrzykuje:
- Nie ma z czego się śmiać.
Spojrzawszy w lustro widzi na tabliczce:
"Tylko dla dorosłych. Głębokość od 2 do 10 metrów".
|

|
8.65 |
| |
Hepulka |
Siedzi sobie Marian w domu, nagle rozlegają się mocne i głuche uderzenia w podłogę od strony sąsiada z dołu.
Pocierpiał dziesięć minut, w końcu schodzi, dzwoni do sąsiada. Ten otwiera pijany w kasku na głowie i mówi:
- Marian! Wchodź! Trampolinę kupiłem!
|

|
5.26 |
| |
iwciamy |
- Gazdo, gdzie jedziecie?
- Do Nowego Targu.
- Przecież Nowy Targ jest w odwrotnym kierunku.
- A co się będę z koniem kłócił.
|

|
5.60 |
| |
|
Hepulka |
Przyjaciel dzwoni do przyjaciela:
- No i jak tam przy poniedziałku w pracy?
- Stary normalnie dupa w ogniu...
- Tyle masz pracy?
- Nie... tak mi dokuczają hemoroidy... |

|
5.13 |
| |
Hepulka |
Matka przychodzi odebrać dziecko z przedszkola.
Widzi, że wszystkie dzieciaki bawią się w piaskownicy, a przedszkolanka przysypia na ławce.
Budzi ją i ochrzania:
- Proszę Pani, a jak któreś dziecko wyjdzie z tej piaskownicy?!
- Nigdzie nie wyjdzie. Wi-Fi można złapać tylko w piaskownicy.
|

|
5.18 |
| |
jasny86 |
Co robi blondynka w szambie?
- Układa klocki. |

|
5.56 |
| |
blago |
Na fotelu u psychoanalityka:
- Spał pan w nocy?
- Tak.
- Śniło się panu coś?
- Możliwe...
- To może widział pan we śnie rybę?
- Rybę, nie...
- To co się panu śniło?
- Szedłem po ulicy...
- A był tam może wykop z kałużą?
- Możliwe.
- To w tej wodzie mogła być ryba?
- Nie, no ryba nie...
- A czy na tej ulicy była restauracja?
- Bardzo prawdopodobne, że tam była...
- Podawali w niej rybę?
- Bardzo możliwe...
- Hmm. Ryba we śnie... Ciekawe, co to może oznaczać? |

|
5.91 |
| |
Ronnie |
Chodzi ksiądz po kolędzie. Dzwoni do pewnego mieszkania.
- Czy to Ty aniołku? - odzywa się głos zza drzwi.
- Nie, ale jestem z tej samej firmy. |

|
5.34 |
| |
|
|
|
|
1. Hepulka [1048] 2. . _ - +. _ - + [79] 3. BlaXo aXXo [70] 4. Ravendalath [23] 5. MrSuchar [18] 6. zapachbezowy [14] 7. AKle [14] 8. virgusia85 [8] 9. Xdmen [5] więcej...
|
|
1. Hepulka [1048] 2. . _ - +. _ - + [79] 3. BlaXo aXXo [70] 4. Ravendalath [23] 5. MrSuchar [18] 6. zapachbezowy [14] 7. AKle [14] 8. virgusia85 [8] 9. Xdmen [5] więcej...
|
brak |
| |
|
|
|
|
| |
|